Hakkımızda

Hakkımızda

2006 yılında kurulan İnceler Oto Kiralama, 17 yıllık araç kiralama sektörü tecrübemiz ile birlikte Filo KiralamaKurumsal KiralamaOperasyonel Kiralama hizmeti ile firmalara, kurumlara ve bireysel olarak GünlükHaftalıkAylık ve Filo olarak araç kiralama hizmeti sunmaktadır.

İnceler oto kiralama olarak, 17  yıldır Denizli'de faaliyet gösteren firmamız ekonomik ve premium araç seçenekleri ile siz değerli müşterilerimize hizmet etmektedir.

Ekonomik ve premium araç filosu ile büyüyen İnceler Oto kiralama firması, her yıl büyük atılımlar yaparak, Transfer hizmeti, Şöförlü araç kiralama hizmetiVip Servis gibi farklı hizmet seçenekleri ile siz değerli müşterilerimize profesyonel hizmet vermektedir.

Profesyonel kadrosu ile kiralık araç filosunda farklı ihtiyaç ve beklentilere uygun alternatifler sunan İnceler Oto Kiralama ürün yelpazesinde ekonomik sınıf araçlardan VIP hizmetler için oluşturulmuş lüks araçlara kadar değişik modeller bulunmaktadır. Ayrıca her tür müşteri beklentilerini karşılayabilmek amacı ile Manuel/Otomatik vites seçenekleri, Benzinli/Dizel yakıt seçenekleri ile uygun esnek bir kiralık araç filosu ile hizmet vermekteyiz.

"Güven ve Konfor ile birlikte iyi yolculuklar"

 

İçiniz Rahat Sürün!
Tüm araçlarımız rent a car kaskoludur.
YARDIM İSTER MİSİNİZ?
+90 (532) 391 04 26
WHATSAPP DESTEK
+90 (532) 391 04 26
SIK SORULAN SORULAR
S.S.S İÇİN TIKLAYIN
HEMEN ARA HEMEN YAZ